top of page

GALERIA ONLINE  tel.: + 48 606 991 653, 22 255 70 21,                   mail:ngpmanager@gmail.com

                     

DRUKARNIA tel:.: 22 255 70 21, + 48 606 991 653,

mail: ngpwydruki@gmail.com

                      

                                                    pn-pt: 10:00-18:00

Warszawa 01-248, ul. Jana Kazimierza 68 lok. U11, wejście od ul. Studzienna 7, Polska, Warsaw, Masovian

 

Ney Gallery & Prints pełni rolę przestrzeni artystycznej i kolekcjonerskiej, łączącej doświadczenie i autorytet znanych i cenionych twórców

z elektryzującymi młodymi postawami twórczymi. Galeria prezentuje sztukę niekonwencjonalną i klasyczną, zajmuje się sprzedażą dzieł sztuki, skupiając się przede wszystkim na fotografii kolekcjonerskiej. Za pośrednictwem galerii nabyć można prace m.in. Ryszarda Horowitza, Chrisa Niedenthala, Lidii Popiel, Janusza Foglera, Tomasza Sikory, Krzysztofa Gierałtowskiego.

Ney Gallery & Prints oferuje również wykonanie fotografii do aranżacji wnętrz.
 

Ney Gallery & Prints prowadzi także drukarnię fotograficzną wielkoformatową, gdzie klient ma możliwość przekonać się, że tworzenie sztuki to także umiejętność przenoszenia jej na różnego rodzaju podłoża artystyczne.

Gwarantujemy wydruki najwyższej jakości na papierach fotograficznych i na papierach archiwalnych. Zajmujemy się również produkcją wystaw.
 

Właścicielką Galerii jest Monika Ney fotografka, absolwentka ASP wydziału Sztuki Mediów w Warszawie, Wyższego Studium Fotografii Narodowego Centrum Kultury oraz Warszawskiej Szkoły Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego.

bottom of page